Derneğimiz

AB

Veteriner Hekim Platformu

Kurumsal Üyesidir

 

BİRLİK VAKFI VETERİNER HEKİMLER KULÜBÜ ÜYELERİNE DERNEĞİMİZİ TANITTIK

Yayınlarımız

         Birlik Vakfı Veteriner Hekimler Kulübünün her ayın ilk Perşembesi akşamı düzenlenen Periyodik Toplantılarından 05 Nisan 2012 tarihinde yapılan toplantısında Veteriner Halk sağlığı Derneği Başkanımız Azmi YÜKSEL; derneğimiz çalışmaları hakkında katılımcılara bilgi verdi.

         Birlik Vakfı Genel Merkezinde yapılan toplantı öncesinde toplu olarak yenilen yemek sonrasında, Vakıf kurucularından İsmail KAHRAMAN ve Vakıf Mütevelli Heyeti Başkanı Mehmet ALACACI ile kısa bir tanışma ve sohbet görüşmesi yapılmıştır.

         Derneğimiz kurucularından Prof. Dr. Tahsin YEŞİLDERE’nin de katıldığı toplantının açılış konuşması Birlik Vakfı Veteriner Hekimler Kulübü Başkanı Dr. Muhsin ÖZTÜRK tarafından yapıldıktan sonra söz verilen Azmi YÜKSEL; Veteriner Halk Sağlığı Derneğinin kuruluş gerekçeleri ve tüzükteki amaçlar ve derneğimizin çalışmaları hakkında bilgi içeren sunum eşliğinde derneğimiz hakkında bilgi vermiştir. Sunum sonrasında toplantıya katılanların söz alarak görüş ve önerilerini bildirmesi ile toplantı sona ermiştir.

 

   Güncel Hastalık Bilgileri